Grup Hakkında

IMG_3363

 

Azur Grup, 2014 yılında her biri sahasında uzman ve başarılı üç firmanın bir araya gelerek oluşturduğu sinerjiyle kuruldu. Batıbeyler Yapı ve Exclusive Yapı, Azur Grup çatısı altında güçlerini birleştirdi.

Azur Grup, kısa zamanda yurt içi ve yurt dışında yaşam alanlarının yanı sıra fabrika, kurumsal binalar, sağlık tesisleri, otel inşaatları, tarihi yapıların restorasyonu hizmetlerini gerçekleştirdi.

Üç ana sahada hizmet veren grup, özellikle inşaat yatırımları, turistik tesis işletmeciliği ve dış ticaret konusunda uzmanlaşmıştır. Türkiye, Avusturya, Kazakistan, Çekya gibi birçok ülkede yatırım merkezleri bulunan Azur Grup, değer oluşturmaya odaklı yapısıyla, faaliyet sahasını genişleterek yoluna devam ediyor.

Kazancının önemli bir bölümünü sosyal sorumluluk projeleri kapsamında insanımızla paylaşan grup, Azur Vakfı’yla gençlerimize ve geleceğe umut oluyor.

Merkezi istanbul’da bulunan Azur Grup, Türkiye için değer üretmeye, uluslararası ticarette başarı çıtasını yukarılara taşımaya devam edecek. İlk günkü heyecan ve inançla…